CAE

Nedir?

CAE, iş ve eğitim dünyasında ileri düzey İngilizce bilgisini belgelemeye yarayan bir sınavdır. Uluslararası alanda birçok üniversite, özel ve devlet kurumları tarafından kabul edilmektedir. Sınav içeriği okuma, yazma, dinleme, konuşma ve İngilizcenin kullanımı olmak üzere beş bölümden oluşmaktadır. CAE sertifikası, kişinin ileri düzeyde İngilizce bildiğini ve Avrupa Dil Portfolyosu ölçütlerine göre C2 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olduğunu kanıtlamaktadır.

24YD® CAE Hazırlık Süreci

CAE sınavına yönelik hazırlık programına katılmak isteyen kursiyerden Advanced seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olması beklenir. İlk aşamada yapılacak olan seviye tespitte kursiyer bu seviyede İngilizce bilgisine sahip ise doğrudan sınav hazırlık programına alınır. Henüz sınav hazırlık programına hazır olmayan kursiyer genel İngilizce programına yönlendirilerek sınav hazırlık için gerekli seviyeye getirilir.

CAE hazırlık programına başlayacak kursiyere öncelikle deneme sınavı uygulanır. Ortaya çıkan sonuçlar ile kursiyerin hangi bölümlerde kaç saati ders ihtiyacı olduğu belirlenir. Daha sonra eğitmen ve kursiyerin ortak karar verecekleri ders programı oluşturularak eğitime başlanır. Eğitim sürecinde her bölüm için ayrı denemeler uygulanır. Ayrıca eğitim sonunda genel deneme sınavları uygulanarak kursiyer ile birlikte değerlendirilir.

Eğitim süreci sonunda kursiyer sınava gireceği tarihe kadar belirli aralıklarla kuruma davet edilerek deneme sınavlarına devam edilir. Her deneme sonrasında sonuçlar değerlendirilip kursiyere sınava kadar geçecek sürede eğitmen tarafından ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlanır.

Sizi Arayalım
CAPTCHA CAPTCHA